top of page

Hakkımızda

Makyaj Mağazası

Hikayemiz

BIOPAISSE Kozmetik olarak, güzellik anlayışımızı sadece dış görünümle sınırlamıyoruz. Doğayı ve hayvanları sevgiyle kucaklayan bir yaklaşımla hareket ediyoruz. Bizim için güzellik, sadece cilt derinlerinde değil, aynı zamanda doğanın ve tüm canlıların harmonisinde yatıyor.

Günümüzde maalesef birçok sektörde hayvanlar üzerinde zorlayıcı testler yapılıyor. Ancak BIOPAISSE olarak, sevgili hayvan dostlarımızın haklarına saygı göstererek ve doğal dengeyi koruyarak ilerliyoruz. Ürünlerimizin hiçbir aşamasında hayvan deneyleri yapılmadığını gurur ve şeffaflıkla vurgulamak isteriz.

"Rekabetin yoğun olduğu sektörde, doğa ve hayvan sevgisiyle büyümek ve gelişmek mümkün mü?" diye sorabilirsiniz. Bizce evet. Çünkü sizin gibi değerli doğa ve hayvan severlerin desteğiyle, etik ve duyarlı bir marka olarak büyümeyi hedefliyoruz. Her alışverişiniz, bu hedefe bir adım daha yaklaşmamıza yardımcı oluyor.

Sizleri de bu sevgi dolu misyonumuza davet ediyoruz. BIOPAISSE ürünlerini deneyimlerken, hem kendinize hem de dünyaya daha iyi bir gelecek sunmada ortak olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Her Gün Güzelliği Kapınıza Taşıyoruz

Her gün, özenle hazırladığımız ürünlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde kapınıza ulaştırıyoruz. Sizlere en güvenli ve kaliteli ürünleri sunmak için her gün kargolarımızı kapınıza kadar gönderiyoruz.

Keyifli alışverişler dileriz!

Sürdürülebilirliği Ciddiye Alıyoruz

Çevresel ve sosyal sorumluluklarımıza duyduğumuz güçlü bağlılıkla, sürdürülebilir bir gelecek için çeşitli adımlar atıyoruz. Ürünlerimizin üretiminden tedarik zincirine kadar olan süreçte çevreye duyarlı materyaller ve enerji tasarrufu sağlayan stratejiler kullanarak, karbon ayak izimizi en aza indirmeye odaklanıyoruz.

Sürdürülebilirlik ilkesini benimseyerek, adil ve etik uygulamalara ağırlık veriyoruz. Ambalaj malzemelerimizde geri dönüştürülebilir alternatifleri tercih ediyoruz. Topluluklarımıza ve doğal çevremize karşı sorumluluklarımızın bilincinde olarak, sosyal projeler ve doğa koruma girişimlerine aktif olarak katılıyoruz.

Gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakma temennisiyle, sürdürülebilirlik anlayışımızı yaşam tarzımız haline getiriyoruz.

Hayvanlar Üzerinde Test Yapmıyoruz

Biz, BIOPAISSE olarak, her bir ürünümüzde ve hareketimizde yüreğimizde taşıdığımız değerleri en üst düzeyde yaşatmak için buradayız.

İçten bir saygı ile ürünlerimizi geliştirirken hiçbir zaman hayvan deneylerine başvurmuyoruz. Her bir ürünümüz, etik değerlere ve doğa sevgisine saygının bir ifadesidir. Daha yeşil, daha temiz ve daha yaşanılabilir bir dünya için çaba harcıyoruz. Sadece bugünü değil, geleceği de düşünerek hareket ediyoruz. Unutmayın, her tercihiniz bir değer taşır. Sizlerin destek ve sevgisi, bizleri daha fazla insanın hayatına dokunmaya teşvik ediyor. 

''Bu yolda bize katılan her bir birey, sadece bir müşteri değil, değerler topluluğumuzun bir parçasıdır.'' 

FAQ

Bizi Daha Yakından Tanıyın

 • Basitlik Zaferi!
  SIMPLICITY WINS: Basitlik Zaferi; Cilt bakım rutininizde karmaşadan kaçınan, anlaşılır ve etkili aktif içeriklerle formüle edilmiş ürünlerimizi bir araya getirdik.
 • Geri Veriyoruz!
  SHARING GENEROSITY: Geri Veriyoruz! Paylaşmayı seviyoruz, her satın aldığınız ürünle sizi cömert paylaşımlarımıza ortak ediyoruz!
 • Cilt Bakım Profesyoneli!
  SKIN CARE PRO: Cilt Bakım Profesyoneli – Web sitemizde ve Instagram sayfamızda sunulan içeriklerle, uzmanlarımızla gerçekleştireceğiniz görüşmelerden sonra, kendi cildinizin uzmanı olmanızı hedefliyoruz ve bu doğrultuda çalışıyoruz.
 • Neden BIOPAISSE?
  PURE BRAND: Saf Marka; Ürünlerimizi geliştirirken çevreye duyarlı, hayvanlar üzerinde test edilmeyen, hayvansal içerik içermeyen; Kesinlikle Reddettiğimiz, Paraben, Alkol, Kimyasal Boya içermeyen bir marka hayal ettik ve ürettik <3
 • Güçlü Formülasyon!
  POWERFUL FORMULATION: Güçlü Formülasyon; Size vaadlerde bulunmak yerine etkili formülasyonlar üretiyoruz. Güçlü formülasyonun, içeriğin ötesinde ne kadar değerli olduğunu çok iyi biliyoruz! Doğru aktif maddeleri uygun pH seviyelerinde ve stabil bir şekilde düzenleyip sizlere sunuyoruz.
 • Biopaisse Markasının kurucusu kimdir?
  "Biopaisse markasının kuruluş serüveni 2017 yılına dayanmaktadır. Sektörel araştırma ve geliştirmenin ardından, patent sahibi Biopaisse Professional LLC tarafından kurulmuştur."
 • Biopaisse, Hangi Ülkelerde Satılmaktadır?
  Moğolistan, Vietnam, Ürdün, Kuveyt, Suudi Arabistan, Romanya, Fas, Umman, Cezayir, İran, Azerbaycan, Moldova, Lübnan, Nepal, Filistin, Litvanya, Abhazya, Irak, Libya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Sudan başta olmak üzere birçok ülkede satılmaktadır. Dünya genelinde kargo hizmeti sunmaktayız.
 • Biopaisse Markası Ne Zaman Kuruldu?
  Biopaisse markası Biopaisse Professional LLC tarafından 2022 yılında kurulan marka, hali hazırda 5 farklı ürünle 10'dan fazla ülkeye gönderim yapmaktadır. Marka olarak, kaliteli ve sonuç odaklı ürünler sunarak tüketicilere sağlıklı seçenekler sunmayı hedeflemektedir.
 • Biopaisse Markasının Ürünleri Hangi Mağazalarda Satılmaktadır?
  Biopaisse markasının ürünleri, online satış platformlarının yanı sıra Türkiye'deki anlaşmalı kurumlarda da bulunmaktadır.
 • Biopaisse Markasının Ofisleri Hangi Ülkelerde Bulunmaktadır?
  Biopaisse markasının Türkiye’de yerel ofis, Amerika Birleşik Devletleri’nde sanal ofis ve Kanada'da sanal ofis olmak üzere toplam 3 ülkede ofisi bulunmaktadır.
 • Biopaisse Markası Hangi Ülkenin?
  Biopaisse, Türk bir markası olup şu anda 10 farklı ülkeye hizmet vermektedir.
Location

Bizi Bu Konumlardan Herhangi Birinde Bulabilirsiniz

"Ürünlerimizi, web sitemiz dışında dünya genelinde belirli satış noktalarında ve işbirliği yaptığımız alışveriş merkezlerinde bulabilirsiniz."

Canada

 225 Market Dr, Saskatoon, SK S7V 1L2, Kanada

Texas

5611 UTSA Boulevard, San Antonio, TX 78248, Amerika Birleşik Devletleri

Los Angelas

8333 Van Nuys Blvd, Panorama City, CA 91405, Amerika Birleşik Devletleri

Toronto

Gerrard Square (Toronto) Store, 1001 Gerrard St E, Toronto, ON M4M 3G6, Kanada

bottom of page